Foto
Na rynku funkcjonujemy nieprzerwanie od 1990 r.

Świadczymy usługi dla inwestorów indywidualnych, zakładów przemysłowych, spółdzielni, ośrodków wypoczynkowych, itp. Systematycznie poszerzamy prowadzoną działalność o nowe usługi, co czyni naszą ofertę bardziej atrakcyjną i elastyczną. Naszym Klientom oferujemy fachową poradę i solidne wykonanie robót na każdym etapie procesu budowlanego.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Mamy nadzieję że dołączą Państwo do grona naszych zadowolonych Klientów.
 
 
Analiza termograficzna przegród budynków wskaźnikiem stanu technicznego izolacji cieplnej
Foto
W wyniku pomiarów, otrzymujemy termogram - zdjęcie termowizyjne, które jest mapą cieplną badanego elementu. Możemy dzięki temu poddać przegrodę analizie termicznej i odczytać dokładną temperaturę każdego punktu powierzchni. analizatermograficzna1 Informacje zdobyte w ten sposób są wręcz bezcenne.

Po wykonanej analizie termograficznej wiemy, gdzie znajdują się krytyczne (pod względem cieplnym) obszary na zbadanych elewacjach, poznajemy dokładną lokalizację wszystkich mostków cieplnych oraz miejsc nieszczelnych, a także otrzymujemy wiarygodną ocenę solidności ekipy remontowej, która przeprowadzała prace termomodernizacyjne. Rozwój termowizji znacząco przyczyni się do poprawy jakości świadczonych usług budowlanych przez firmy wykonujące ocieplenia.
 
 
Witryna wykorzystuje mechanizm ciasteczek (ang. cookies)
w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej
informacji w polityce prywatności.


Edycja strony www - oprogramowanie n4CMSRealizacja: new4mat.com Sp. z o.o.